- PHILIPS

Цена
€99 70 / 195 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Avance Collection HD9359 - Kettle - 1.7 litres - 2.2 kW - metal/black brushed metal
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- 4 pre-set temperature buttons
The pre-set temperature settings of 40, 60, 80 and 100°C will ensure that the baby milk, tea, instant coffee, soup or noodles is at the right temperature. Always consult the producer of your drink which temperature should be used to get the best drink. - Keep warm function
The keep warm function maintains the water in your kettle at a selected temperature so you don't need to reboil. - Stainless steel design
Durable full-metal design in food-grade brushed stainless steel for long, reliable use. - Micro-mesh filter
A removable micro-mesh filter on the spout captures tiny limescale particles as small as 200 microns to ensure a clear cup. - Flat heating element
A concealed stainless steel heating element ensures fast boiling and easy cleaning. - Multi safety system
The kettle shuts off automatically when the water is ready, when it is lifted from the base or when there is too little water. - Spring lid with large opening
A push-button lid opens smoothly at the touch of a button, avoiding steam contact. The large opening simplifies cleaning. - Water level indicator
The water level is easy to read with an indicator located underneath the handle. - Pilot light
Elegant indicator light incorporated in the power switch indicates illuminates when the kettle is turned on.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Kettle |
| Capacity | 1.7 litres |
| Water Level Indicator | External |
| Automatic Switch-off | Yes |
| Temperature Settings | 4 settings |
| Colour | Metal/black brushed metal |
| Body Material | Stainless steel, polypropylene |
| Non-Slip Feet | Yes |
| Function & Settings | Keep warm function |
| Kettle | |
| Anti-scale System | Yes |
| Boil-Dry Protection | Yes |
| Filter Type | Removable |
| 360 Degree Connector Base | Yes |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Indicators | Yes |
| Miscellaneous | |
| Safety Features | Auto shut-off, overheat protection |
| Packaging Recycled Content | 90 % |
| Power | |
| Power Consumption | 2.2 kW |
| Voltage | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Cord Length | 0.75 m |
| Cord Storage | Yes |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 23 cm |
| Depth | 18.8 cm |
| Height | 25.7 cm |
| Weight | 1.33 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 24.2 cm |
| Depth (Shipping) | 19.6 cm |
| Height (Shipping) | 25 cm |
| Weight (Shipping) | 1.68 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Kettle |
| Marketing Description | Various beverages and ingredients need different water temperatures to bring out their best taste. With the preset buttons on the base of this elegant kettle, choosing the right temperature becomes effortless. |
| Marketing Description | Various beverages and ingredients need different water temperatures to bring out their best taste. With the preset buttons on the base of this elegant kettle, choosing the right temperature becomes effortless. |
| Capacity | 1.7 litres |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Water Level Indicator | External |
| Product Type | Kettle |
| Automatic Switch-off | Yes |
| Capacity | 1.7 litres |
| Temperature Settings | 4 settings |
| Water Level Indicator | External |
| Colour | Metal/black brushed metal |
| Automatic Switch-off | Yes |
| Body Material | Stainless steel, polypropylene |
| Temperature Settings | 4 settings |
| Non-Slip Feet | Yes |
| Colour | Metal/black brushed metal |
| Function & Settings | Keep warm function |
| Body Material | Stainless steel, polypropylene |
| Anti-scale System | Yes |
| Non-Slip Feet | Yes |
| Boil-Dry Protection | Yes |
| Function & Settings | Keep warm function |
| Filter Type | Removable |
| Anti-scale System | Yes |
| 360 Degree Connector Base | Yes |
| Boil-Dry Protection | Yes |
| Indicators | Yes |
| Filter Type | Removable |
| Safety Features | Auto shut-off, overheat protection |
| 360 Degree Connector Base | Yes |
| Packaging Recycled Content | 90 % |
| Indicators | Yes |
| Power Consumption | 2.2 kW |
| Safety Features | Auto shut-off, overheat protection |
| Voltage | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| Packaging Recycled Content | 90 % |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Power Consumption | 2.2 kW |
| Cord Length | 0.75 m |
| Voltage | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| Cord Storage | Yes |
| On/Off Power Switch | Yes |
| Width | 23 cm |
| Cord Length | 0.75 m |
| Depth | 18.8 cm |
| Cord Storage | Yes |
| Height | 25.7 cm |
| Width | 23 cm |
| Weight | 1.33 kg |
| Depth | 18.8 cm |
| Width (Shipping) | 24.2 cm |
| Height | 25.7 cm |
| Depth (Shipping) | 19.6 cm |
| Weight | 1.33 kg |
| Height (Shipping) | 25 cm |
| Width (Shipping) | 24.2 cm |
| Weight (Shipping) | 1.68 kg |
| Depth (Shipping) | 19.6 cm |
| Warranty | 2 years |
| Height (Shipping) | 25 cm |
| Weight (Shipping) | 1.68 kg |
| Warranty | 2 years |
| Тегло | 1.68кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (L) | 1,7 л |
| Мощност (W) | 2400 W |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Безжична | Да |
| Контрол на температурата | Да |
| Функция за поддържане на топлина | Да |
| Индикатор за нивото на водата | Да |
| Цвят | Сребрист |
| Филтър против котлен камък | Да |
| Тегло | 1.68кг |
Philips Електрическа кана Avance Collection HD9359/90
Сварете вода до идеалната температура за вашия чай, кафе или бебешка формула с каната Philips Avance Collection. Благодарение на прецизния контрол на температурата и функцията за поддържане на топлина, винаги ще се наслаждавате на любимите си напитки при оптимална температура.
Ключови Предимства
- Прецизен контрол на температурата — Изберете от 5 предварително зададени температури (40°C–100°C) за оптимално приготвяне на различни видове чай или инстантни ястия.
- Функция за поддържане на топлина — Задържа избраната температура до 30 минути, така че да не се налага да преварявате водата.
- Стилен метален дизайн — Издръжлив корпус от неръждаема стомана с модерно матирано покритие, което допълва всяка кухня.
- Голям капацитет 1,7 л — Идеален за семейства или гости, достатъчен за до 7 чаши.
- Безжично сервиране — Въртяща се основа на 360° улеснява наливането и боравенето.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 1,7 л |
| Мощност | 2400 W |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Безжична | Да |
| Контрол на температурата | Да |
| Функция за поддържане на топлина | Да |
| Индикатор за нивото на водата | Да |
| Цвят | Сребрист |
| Филтър против котлен камък | Да |
Какво има в кутията
- Philips Електрическа кана Avance Collection HD9359/90
- Захранваща основа 360°
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










